O nas

Serwis jest internetową wersją stacji telewizyjnej. Materiały są prezentowane w technologii strumieniowej, czyli można je oglądać za pomocą przeglądarki Real Player lub w kanale “Live” bez instalowania dodatkowego oprogramowania. Technologia strumieniowa nie pozwala na zapis programu na dysku komputera. Programy są gromadzone w naszych serwerach i można je oglądać wielokrotnie w rożnych okresach czasu. Jedynie w kanale “Live” oglądanie następuje w czasie rzeczywistym zgodnym z programem. 

Zapraszamy do współpracy osoby posiadające materiały video, które odpowiadają profilowi naszej stacji – prosimy o kontakt (menu “Kontakt”), przez email na adres: ah@tv9.pl

Chętnie Nawiążemy współpracę z osobami piszącymi felietony lub artykuły. 

TV9.PL produkuje i realizuje programy telewizyjne, reklamy, filmy szkoleniowe i prezentacje filmowe i multimedialne. Jesteśmy producentami programów dla równych kanałów telewizyjnych. Produkowaliśmy i produkujemy dla TVP.Regionalna, TV Polsat Sport, TV Tele 5, TV Puls, TV TMT, TV EduSat, oraz dla naszej telewizji internetowej TV9.PL

Od 2001 roku produkujemy ponad 160 programów rocznie o tematyce sportowej ale też programy dla kobiet, transmisje ? na żywo? jak i retransmisje, wozami od 3 do 7 kamer. Produkujemy reklamy telewizyjne. Od 2001 roku wyprodukowaliśmy ponad 400 programów i relacji z wydarzeń sportowych i innych, oraz ponad 1000 reklam.

W naszych programach i reklamach zapewniamy pełnię praw autorskich oraz realizacje od scenariusza przez produkcję z muzyką, podkładem głosowym czy komentarzem, do kasety emisyjnej w dowolnym formacie. Zrealizowaliśmy setki reklam dla różnych podmiotów gospodarczych takich jak na przykład banki – Dominet Bank, producentów – np. Marma Polskie Folie, ubezpieczenia itd.

Posiadamy sprzęt do produkcji telewizyjnej, zapisu i emisji ewentów, konferencji zjazdów z możliwością ich emisji na żywo i w retransmisji przekazem strumieniowym, lub przez satelitę.